Kod produktu: DS-D5A75RB/A2
Monitor interaktywny Hikvision BASIC DS-D5A75RB/A2 75" | ANDROID 14 | EDLA | dla Edukacji
To jest cena netto ze stawką VAT 0% - wyłącznie dla szkół i placówek oświatowych.
Potrzebna pomoc przy zakupie? Zadzwoń: 607 160 102.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Stawka VAT
Koszty dostawy wybranego produktu
Dostawa Gratis! Darmowa
Zapytaj o produkt
Udostępnianie karty produktu
Kluczowe parametry
Monitor interaktywny
- Rozmiar ekranu 75 cali
- Android 14
- Rozdzielczość panelu 3840 × 2160 @60 Hz
- Certyfikat Google EDLA Tak
- Pamięć RAM 8 GB
- Pamięć ROM 128 GB
- Wbudowane głośniki 2 × 15 W
- Ilość punktów dotyku Do 40 punktów
- Waga urządzenia 42,1 kg
- Gwarancja producenta 3 lata
- 0% VAT Szkoły i placówki oświatowe (*)
Opis
Wszechstronny monitor interaktywny Hikvision serii BASIC z Androidem 14 do szkoły i biura
Dostępne rozmiary:
- Przekątna: 65 cali
- Przekątna: 75 cali
- Przekątna: 86 cali
Specyfikacja
- Przekątna ekranu - 75 cali
- Czas reakcji - 5 ms
- Głośniki - Wbudowane 15W x 2
- Interfejs kontroli
- TOUCH-USB 2.0 × 2
- RS232 × 1
- Interfejs sieciowy
- LAN (100 Mbps) × 2
- WIFI AP & Station, 2.4G/5G
- Interfejs transmisji danych
- USB 2.0 × 2
- USB 3.0
- Type-C × 2
- Jasność - 400 cd/m² (Typ.)
- Kontrast - 1200:1
- Pamięć operacyjna - 8 GB
- System operacyjny - Android 14.0
- Wbudowana pamięć - 128 GB
- Wejścia wideo/audio
- HDMI IN × 1(Przód × 1; HDMI 2.1; obsługa CEC)
- HDMI IN× 2(Tył × 2; HDMI 2.1; HDMI1&HDMI2 obsługa CEC, HDMI1 obsługa ARC)
- Audio In × 1
- Wyjścia wideo/audio
- HDMI Out × 1
- Audio Out × 1
- EDLA - Tak
- Wbudowana kamera - Nie
- Wbudowany mikrofon - Nie
- Bluetooth - Tak
- Moduł NFC - Nie
Pełną specyfikację znajdziesz w zakładce Pliki do pobrania.
(*) 0% VAT Szkoły i placówki oświatowe RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych)