Monitor interaktywny Hikvision SELECT DS-D5C75RB/B2L 75" | ANDROID 14 | EDLA z kamerą | dla Edukacji
To jest cena netto ze stawką VAT 0% - wyłącznie dla szkół i placówek oświatowych.
Potrzebna pomoc przy zakupie? Zadzwoń: 607 160 102.
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Stawka VAT
szt.
Dostępność:
dostępny
Czas wysyłki: 5 dni
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Kluczowe parametry
Monitor interaktywny
  • Rozmiar ekranu 75 cali
  • Android 14
  • Rozdzielczość panelu 3840 × 2160 @60 Hz
  • Certyfikat Google EDLA Tak
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Pamięć ROM 128 GB
  • Wbudowane głośniki 2 × 20 W + 25 W
  • Ilość punktów dotyku Do 50 punktów
  • Waga urządzenia 45,9 kg
  • Gwarancja producenta 5 lat
  • 0% VAT Szkoły i placówki oświatowe (*)
Opis
Monitor interaktywny Hikvision DS-D5C75RB/B2L dla wymagających Klientów edukacyjnych i biznesowych
Poznaj wyjątkowe cechy Monitora interaktywnego Hikvision DS-D5C75RB/B2L
  • Wyświetlacz UHD 4K o rozdzielczości 3840 x 2160
  • Wydajny procesor, 8 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci na dane
  • Wbudowany system Android i opcjonalny system Windows (wymaga komputera OPS)
  • Duża szybkość reakcji, do 50 punktów dotyku, płynność pisania i interakcji
  • Wbudowany układ przełącznika sieciowego
  • Fizyczne przyciski na froncie monitora, wygodne do użytku w klasie
  • Wbudowana kamera
  • Wbudowany system Android 14, certyfikacja EDLA
Dostępne rozmiary:
  • Monitor interaktywny Hikvision DS-D5C65RB/B2L 65 cali
  • Monitor interaktywny Hikvision DS-D5C75RB/B2L 75 cali
  • Monitor interaktywny Hikvision DS-D5C86RB/B2L 86 cali
Specyfikacja
  • Model - DS-D5C75RB/B2L (seria SELECT)
  • Wyświetlacz
    • Rozmiar - 75 cali
    • Podświetlenie - DLED
    • Rozmiar pikseli - 0.143 mm (H) × 0.429 (V) mm
    • Rozdzielczość - 3840 × 2160 @60 Hz
    • Jasność - 480 cd/m² (Typ.)
    • Głębia kolorów - 10 bit
    • Wyświetlane kolory - 1.07 G
    • Czas reakcji - 5 ms
    • Typ panelu - VA
    • Kontrast - 5000:1 (Statyczny) / 30,000:1 (Dynamiczny)
    • Twardość powierzchni - 9H (Pencil) / 7 (Mohs)
    • Powierzchnia szyby - Antyrefleksyjna, zapobiegająca odciskom palców
    • Obszar wyświetlania - 1650.24 mm (H) × 928.26 mm (V)
    • Czas pracy - 7 × 16 H
    • Żywotność - 50,000 godzin
  • Dotyk
    • Typ - Podczerwień
    • Punkty dotyku - Wielodotyk do 50 punktów
    • Czas reakcji dotyku - ≤ 2 ms
  • Wbudowany system
    • System operacyjny - Android 14.0
    • Pamięć operacyjna - 8 GB
    • Wbudowana pamięć na dane - 128 GB
    • Procesor - Quad-Core Cortex-A76 × 4 (2.4 GHz) + Quad-Core Cortex-A55 × 4 (1.8 GHz)
    • Procesor graficzny (GPU) - Mali-G610 MC4
  • Pozostałe
    • Głośniki - Wbudowane 2 × 20 W + 25 W
    • Bluetooth - Wbudowany moduł (BLE - Bluetooth Low Energy) obsługujący standard Bluetooth 5.4
    • VESA - 800 mm × 400 mm (4 × M8-25 mm)
    • Waga netto - 45.9 ± 0.5 kg
    • Wymiary (bez uchwytu) - 1713.2 mm × 1034.5 mm × 82.5 mm
  • Akcesoria w zestawie
    • Uchwyt do montażu na ścianie
    • Instrukcja obsługi
    • 2 x piórko do obsługi pisania
    • Kabel USB 3m
    • Kabel HDMI 3.5m
    • Kabel zasilający 3m
    • Pilot sterowania
Pełną specyfikację znajdziesz w zakładce Pliki do pobrania.
(*)  0% VAT Szkoły i placówki oświatowe RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych)