Monitor interaktywny Hikvision PERFORMANCE G2 DS-D5B65RB/EP dla Edukacji
z VAT bez VAT
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Stawka VAT
szt.
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki: 5 dni
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Kluczowe parametry
Monitor interaktywny
  • Rozmiar ekranu 65 cali
  • Android 14
  • Rozdzielczość panelu 3840 × 2160 @60 Hz
  • Certyfikat Google EDLA Tak
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Pamięć ROM 128 GB
  • Wbudowane głośniki 2 × 20 W + 25 W
  • Ilość punktów dotyku 50
  • Waga urządzenia 32,2 kg
  • Gwarancja producenta 5 lat
  • 0% VAT Szkoły i placówki oświatowe (*)
Opis
Monitory interaktywne Hikvision serii PERFORMANCE G2 dostępne w rozmiarach: 65", 75" i 86".
Poznaj zalety Monitora interaktywnego Hikvision PERFORMANCE G2 DS-D5B65RB/EP
  • Wbudowany system Android i opcjonalny system Windows (wymaga komputera OPS);
  • Wbudowany układ przełącznika sieciowego;
  • Fizyczne przyciski na froncie monitora – wygoda używania w klasie czy Sali konferencyjnej;
  • 5 lat gwarancji – potwierdza wysoką jakość i niezawodność na lata.
Zobacz, jak działa Monitor interaktywny Hikvision serii PERFORMANCE G2
Specyfikacja
Model - DS-D5B65RB/EP
Wyświetlacz
  • Rozmiar -65 cali
  • Podświetlenie - DLED
  • Rozmiar pikseli - 0.124 (H) × 0.372 (V) mm
  • Rozdzielczość - 3840 × 2160 @60 Hz
  • Jasność - 450 cd/m² (Max.) /400 cd/m² (Typ.)
  • Głębia kolorów - 10 bit (8 bit + FRC)
  • Wyświetlane kolory - 1.07 G
  • Czas reakcji - 5 ms
  • Typ panelu - VA
  • Kontrast - 5000:1 (Statyczny) / 30,000:1 (Dynamiczny)
  • Gamut kolorów - 72% NTSC (CIE1931) (Typ.)
  • Częstotliwość odświeżania - 60 Hz
  • Kąty widoczności - 178° (H)/178° (V)
  • Proporcje ekranu - 16:9
  • Twardość powierzchni - 9H (Pencil) / 7 (Mohs)
  • Powierzchnia szyby - Antyrefleksyjna
  • Matowość szyby - 25% Haze
  • Technologia łączenia szyby - Zero Lamination
  • Obszar wyświetlania - 1428.48 (H) × 803.52 (V) mm
  • Czas pracy - 7 × 16 H
  • Przepuszczalność światła - 88% ± 3
  • Żywotność - 50,000 godzin
Dotyk
  • Typ - Podczerwień
  • Punkty dotyku - Wielodotyk do 50 punktów
  • Czas reakcji dotyku - ≤ 2 ms
  • Minimalna wielkość obiektu obsługującego dotyk - ≥ 1.5 mm (≥ 90% obszaru dotyku)
  • Precyzja dotyku - ± 0.5 mm (≥ 90% obszaru dotyku)
  • Rozdzielczość dotyku - 32768 × 32768
Wbudowany system
  • System operacyjny - Android 14.0
  • Pamięć operacyjna - 8 GB
  • Wbudowana pamięć na dane - 128 GB
  • Procesor - Quad-core Cortex-A72 × 4 (2.2 GH)+ quad-core Cortex-A53 × 4 (1.8 GHz)
  • Procesor graficzny (GPU) - Mali-G52 MC3
  • Wersja HDCP - 2.3 & 2.0 & 1.4
Pozostałe
  • Głośniki - Wbudowane 2 × 20 W + 25 W
  • Bluetooth - Wbudowany moduł (BLE - Bluetooth Low Energy) obsługujący standard Bluetooth 5.4
  • NFC - Obsługa czytnika kart 13.56 MHz, (ISO 14443A/ ISO 14443B)
  • Czujnik światła - Tak
Ogólne
  • VESA - 600 mm × 400 mm (4 × M8-25 mm)
  • Wymiary opakowania (W × H × D) - 1662 × 1062 × 223 mm
  • Waga netto - 32.2 ± 0.5 kg
  • Waga brutto - 45.3 ± 0.5 kg
  • Wymiary (z uchwytem ściennym) - 1488.5 × 893.4 × 113.1 mm
  • Wymiary (bez uchwytu) - 1488.5 × 893.4 × 83.0 mm
Gwarancja – 5 lat
Pełną specyfikację produktu znajdziesz w Plikach do pobrania
Strzałka
(*)  0% VAT Szkoły i placówki oświatowe RSPO