Podłoga interaktywna FlySky GO EXTRA na standardowym statywie mobilnym

Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 14 990,00 zł 14990.00
Cena netto: 12 186,99 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Didactix
Kod produktu: FlySkyGoEXTRA

Opis

Kluczowe parametry

Rodzaj podłogi Mocowana do statywu mobilnego
Aplikacje / Gry 139 aplikacji
Jasność lampy projektora 3600 ANSI Lumen
Rodzaj interakcji Ruch, gest, pisak interaktywny
Zawartość zestawu Pilot zdalnego sterowania - 2 szt., Pisak IR - 1 szt., Pisak IR na przedłużce - średni 1 szt., Karta sieciowa, Przewód zasilający, Zestaw montażowy, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna

W pełni mobilne, interaktywne urządzenie bez konieczności montażu w jednym miejscu. Podłoga interaktywna FlySky GO o wysokości 155 cm i wyświetlanym obrazie w rozmiarze 104’’mocowana jest do bezpiecznego statywu mobilnego. To rozwiązanie daje stabilność i łatwe przemieszczanie między salami.

Prosta i intuicyjna kalibracja FlySky GO pozwala na korzystanie z wszystkich zalet standardowej podłogi interaktywnej również w postaci stołu interaktywnego.

Zestaw Podłogi interaktywnej FlySky GO Extra do nauki logicznego myślenia i kodowania

Ten zestaw sprawdzi się doskonale jeśli stawiasz nacisk na edukację matematyczną i wiedzę z zakresu programowania. FlySky Extra pomoże Ci stworzyć środowisko zachęcające dzieci do kreatywności, poszukiwania rozwiązań problemów i zdolności do koncentracji.

A wszystko to dzięki pakietom aplikacji takich jak Kodowanie, Kolorowanki, Interaktywne tła oraz Zabawa. 

Aplikacje z grami i zabawami na podłogę interaktywną FlySky

W katalogu aplikacji masz szeroki wybór gier do Eduakcji i Zabawy oraz dla użytkowników ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE). 

  • Edukacja -  to przemyślane i angażujace kolekcje aplikacji z zakresu: Muzyka, Elementarz, Ekologia, Zabawa ze zwierzętami, Matematyka, Mapowanie, Żłobek, Pakiet językowy,
  • Zabawa - to m. in. ekscytujące gry logiczne, zwinnościowe, sportowe, łamigłówki, żywioły i przyroda,
  • SPE -  ten zestaw aplikacji został stworzony, aby wspierać i rozwijać umiejętności komunikacyjne i społeczne osób ze spektrum autyzmu. Tworzone przez specjalistów scenariusze opierają się na zaawansowanym podejściu edukacyjnym, które koncentruje się na sukcesywnym budowaniu kompetencji językowych, komunikacyjnych i społecznych.

Zobacz jak działa FlySky GO!

Poznaj nowy wymiar nauki i zabawy z FlySky

 Specyfikacja

  • Jednostka centralna:
    • Procesor o taktowaniu 3.5GHz
    • Pamięć RAM: 4GB DDR4
    • Dysk SSD: 120GB
    • System operacyjny: Linux
  • Rzutnik krótkoogniskowy
    • Jasność rzutnika: 3600 ANSI lumen
    • Rozdzielczość natywna: 1280 x 800
    • Żywotność lampy: do 10000h
  • Liczba oraz rodzaj złącz:
    • 1x USB
    • 1x VGA
    • 1x AudioJack
    • 1x RJ45 (Ethernet)
  • Parametry elektryczne
    • Zasilanie: 230V, 50Hz
    • Pobór energii: 350W
  • System audio - dwa głośniki o mocy 15W wraz z wbudowanym wzmacniaczem 
  • Wysokość zestawu: 155cm
  • Waga zestawu: 33 kg
  • Wielkość obrazu: 210 x 160cm
  • Odległość od przedniej części urządzenia do krawędzi rzucanego obrazu: 50cm
  • Wymiary urządzenia: 34x35,5x24,5 cm
  • Wielkość obrazu: 104”

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl